Referencie

Úvod Referencie

Stavbár Dubnica nad Váhom a okolie

Pán Stavbár a jeho partia sa podieľali takmer na celom procese výstavby nášho domu od prvých výkopov Murár, Dom, lacno, rýchlo, kvalitne, stavba, lacný domaž po posledné terénne úpravy. Veľká vďaka hlavne za korektnosť, úprimnosť a hlavne kvalitu odvedenej práce. Bez majstra Stavbára by sme stavali možno aj dva roky, čím by sa nám celá výstavba predražila, jedna z najdôležitejších vecí pri výstavbe je komunikácia.

 

- kvalitne 

- rýchlo

- lacno 

 

Všetko čo nebolo potrebné riešiť s odborníkmi inej oblasti zvládli dokonale. O čom svedčia hlavne fotky v galériach a nie reči. Rekonštrukcia domu, bytu, murárske práce a stavby domov.

Voda, kúrenie a plyn Dubnica nad Váhom

Veľká vďaka aj pánom zo spoločnosti INPRA s. r. o. ktorí profesionálne zvládli požiadavky týkajúce sa Murár, Dom, lacno, rýchlo, kvalitne, stavba, lacný domhlavne vykurovania. Vedeli poradiť, odporučiť a hlavne rýchlo reagovať, čím sme sa vyhli prestojom na stavbe. Neboli najlacnejsi, ale za kvalitu si treba niekedy priplatiť.

 

http://www.inprasro.sk/

Stavebniny Nemšová

Stavebniny Ropspol - prevádzka Nemšová www.ropspol.sk/kontakt-predajni/

 

Vďaka aj pánovi v stavebninách odkiaľ sme brali väčšinu materiálu použitého na stavbu. Ochota pomôcť, využitie skladu, ale aj dobré ceny.

Rekuperácia Nemšová

Firma SADOVSKi  je na slovenskom trhu už od roku 2005. Dlhodobo poskytovala svoje služby a svoje „know how“ spoločnostiam, ktoré pôsobili na trhu v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a technologického chladenia.  

http://www.sadovski.sk/